بینه-فروشگاه اینترنتی محصولات سلامت

به فروشگاه بینه خوش آمدید


فروشگاه محصولات سلامت بینه در تمام طول سال به غیر از روز های جمعه و تعطیلات رسمی آماده خدمت رسانی و ارسال کالای مشتریان با حداکثر سرعت و ایمنی می باشد.

ارسال کالا برای کلیه مشتریان محترم فروشگاه بینه به یکی از روش های ذیل انجام می پذیرد : بعد از ثبت سفارش اس ام اس تایید، لغو ارسال کالا و یا مسترد کردن وجه به شرح ذیل برای مشتریان محترم ارسال می شود. ثبت موفق: در صورت ثبت موفق سفارش اس ام اس تایید به شرح ذیل ارسال می گردد. فروشگاه بینه سلام (نام مشتری) عزیز سفارش شما با شماره (شماره سفارش) در فروشگاه بینه ثبت شد و هم اکنون در وضعیت در حال انجام می باشد. https://biineh.com/delivery/ لغو سفارش: در صورت عدم پرداخت موفق وجه در درگاه، و گذشتن زمان پرداخت و یا لغو سفارش اس ام به شرح ذیل ارسال می گردد: فروشگاه بینه سلام (نام مشتری) عزیز سفارش شما با شماره (شماره سفارش) در فروشگاه بینه لغو گردید. https://biineh.com/delivery/ استرداد وجه: در صورت استرداد وجه مشتری توسط فروشگاه اس ام اس به شرح ذیل ارسال می گردد: فروشگاه بینه سلام (نام مشتری) عزیز سفارش شما با شماره (شماره سفارش) در فروشگاه بینه لغو شد و مبلغ به حساب شما مسترد گردید. https://biineh.com/delivery/ ارسال سفارش: در صورت ارسال سفارش توسط فروشگاه اس ام اس ارسال به شرح ذیل ارسال می گردد. فروشگاه بینه سلام (نام مشتری) عزیز سفارش شما با شماره (شماره سفارش) ارسال گردید. از خرید شما متشکریم. https://biineh.com/delivery/ زمان دریافت سفارشات تهران که با پیک شرکت ارسال شود همان روز و سفارشاتی که با پست ارسال شود برای تهران و شهرستان ها بستگی به زمان بندی شرکت پست خواهد داشت.


تهران : ارسال کالاهای تهران به جز روز های تعطیل، حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد ارسال خواهد شد. ارسال کالاهایی که به زمان بیشتری برای ارسال آنها نیاز باشد توسط فروشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. ارسال کالا توسط پیک موتوری(مخصوص شهر تهران) ارسال کالای مشتریان شهر تهران بنا به در خواست آن ها توسط پیک معتبر انجام می گردد. هزینه ارسال کالا برای مشتریان تهران ۱۷۰۰۰ تومان می باشد. ارسال توسط پست ( عادی – پیشتاز ) ارسال کالا توسط پست به در خواست مشتری پس از تایید نهایی کالای سفارش داده شده تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر امکان پذیر می باشد. تذکر: ارسال سفارشات تایید شده ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد تحویل پست می گردد. لازم به ذکر است ارسال کالا توسط سیستم پست برای کالاهایی با حجم کم و وزن سبک امکان پذیر می باشد. ارسال کالا توسط باربری ارسال کالا با حجم و وزن زیاد با باربری ایران پیام – تیپاکس و یا توسط شرکت های باربری معتبر دیگر انجام می گردد هزینه ارسال با باربری در هنگام تحویل , دریافت می شود.


شهرستان : ارسال کالاهای شهرستان به جز روز های تعطیل، حداقل ۳ روز کاری زمان خواهد برد و بعد تحویل پست خواهد شد. زمان رسیدن کالا بعد از تحویل، به شهر و زمان بندی ارسال توسط شرکت پست بستگی خواهد داشت. در مواردی که آماده سازی سفارش به زمان بیشتری نیاز داشته باشد توسط فروشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. ارسال توسط پست ( عادی – پیشتاز ) ارسال کالا توسط پست به در خواست مشتری پس از تایید نهایی کالای سفارش داده شده تا قبل از ساعت ۱۲ ظهر امکان پذیر می باشد. تذکر: ارسال سفارشات تایید شده ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد تحویل پست می گردد. لازم به ذکر است ارسال کالا توسط سیستم پست برای کالاهایی با حجم کم و وزن سبک امکان پذیر می باشد. ارسال کالا توسط باربری ارسال کالا با حجم و وزن زیاد برای شهرستان ها با باربری ایران پیام – تیپاکس و یا توسط شرکت های باربری معتبر دیگر انجام می گردد هزینه ارسال با باربری در هنگام تحویل , دریافت می شود.
ارسال رایگان کالا با خرید بالای 7۰۰۰۰۰ تومان، کالا به صورت رایگان به تمام نقاط کشور ارسال می گردد