بینه-فروشگاه اینترنتی محصولات سلامت

به فروشگاه بینه خوش آمدید


فروشگاه اینترنتی محصولات سلامت بینه

فروشگاه اینترنتی محصولات سلامت بینه تحت نظر و مالکیت شرکت رهپویان اندیشه دنیز( راد) می باشد .

شرکت رهپویان اندیشه دنیز با نام اختصاری راد ( Rad Co .,Ltd) از ابتدای سال ۱۳۹۰ به جمع فعالان عرصه سلامت پیوست و با این رسالت آغاز به کار نمود که محصولات مرغوب سازندگان معتبر جهانی را به دست مشتریان خود در ایران برساند.

شرکت رهپویان اندیشه دنیز در نظر دارد با کیفیت محصولات و خدمات خود روز به روز اعتماد مراکز درمانی، همکاران و مصرف کنندگان را جلب نموده و سهمی هر چند کوچک در ارتقاء سطح کیفی خدمات پزشکی در ایران داشته باشد.کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب برای مصرف کننده جزء اولویت های اصلی این شرکت می باشد.به واقع در طی این سال ها تلاش کرده ایم تا مردم به زندگی بهتر همراه با سلامت بیشتری دست یابند و پشتوانه این تلاش چیزی نیست جز خلاقیت و پشتکار همکارانمان که خواسته اند خدماتی نوین بیش از تنها یک محصول خوب ارائه دهند، زیرا اعتقادمان بر این است که کیفیت کالا جدا از خدمات آن نمی باشد.

با این اعتقاد سعی کرده ایم که بهترین خدمات اطلاع رسانی ، آموزشی و درمانی را در اسرع وقت برای کلیه کادر محترم درمانی، بیمارستان ها و همکاران به انجام برسانیم.

فروشگاه آنلاین بینه جهت دسترسی آسان عموم مصرف کنندگان به محصولات شرکت راد ایجاد گردیده است تا در سریع ترین زمان ، بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، محصولات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

امیدمان همواره براین بوده است تا شما عزیزان ما را به عنوان یک شهروند خوب که با اقتصادی سالم در جهت ارتقاء سلامت جامعه قدم بر می دارد بشناسید.